نتایج جستجو برای عبارت :

نوروزتان پیروز+عیدی من به شما

پیام نوروز این است دوست داشته باشید و زندگی کنید ، زمان همیشه از آن شما نیست . . .
اگر چه یادمان می رود که عشق تنها دلیل زندگی است اما خدا را شکر که نوروز هر سال این فکر را به یادمان می آورد پس نوروزتان مبارک که سالتان را سرشار از عشق کند . . .
سلام به قاصدکهای خبر رسان که محکوم به خبرند و سلام به شقایقهایی که محکوم به عشقند و سلام به شکوفه هایی که با شکفتن خود خبر از بهار میدهند
نوروزتان مبارک و آرزوی سلامتی برای شما و خانواده محترمتان دارم.
پیروز و
نوروزتان پیروز
پارسال گذشت
اکنون در سال جدید همینطور که موقع مشکلات سختیها خدا بیادتون میاد و خدا باید به دادتون برسه در هنگام شادیها و خوشیها هم یاد خدا و سپاسگذاری از پروردگار یکتا باشید.
با بهترین آرزوها برای همگی در سال نو 
حتی خرید یک تور استانبول ارزان می تواند حال و هوای شما را تغییر بدهد. توصیه می کنم که دست از بلندپروازی بردارید و برای نوروزتان تور استانبول را بخرید من نوروز سال گذشته به استانبول سفر کردم و یکی از بهترین خاطرات سفرم را ثبت کردم به همین خاطر خواستم که شما هم تجربه من را داشته باشید.
بوی جان می آید اینک از نفس های بهاردستهای پر گل اند این شاخه ها ، بهر نثاربا پیام دلکش ” نوروزتان پیروز باد ”با سرود تازه ” هر روزتان نوروز باد ”شهر سرشار است از لبخند ، از گل ، از امیدتا جهان باقی است این آئین جهان افروز باد . . .
خوشا ای دل که آغاز ربیع است..
نسیم روحبخش بهاری همراه شده با الطاف ایزدی از میان کوههای دست برده بر آسمان ٬ از بر البرز٬ کناره های زاگرس و قله های بیستون به میان شاخسار سروهای بلند میهن می چمد تا به گوش نیاکانمان برساند که نوروز است!  و زندگانی را به دشت های بی جان و جان های خسته با دم مسیحایی خویش باز بخشد. ☘☘
اهریمنان از پهنه عالم می گریزند ودربند میشوند٬
در این هنگامه که زمین و زمان در کانون توجه خداوندی است و پروردگار٬ با دستان پرمهرش گیت
786

نوروزتان فرخنده باد
نوروزتان فرخنده باد

بنا بر درخواست و سوالات زیاد کاربران و بازدید کنندگان عزیز و محترم  در رابطه با قرعه کشی آویزه عقیق شرف الشمس و نحوه سفارش حکاکی برای اویزه عقیق شرف الشمس در نوروز امسال و تخفیف بسیار ویژه در مورد این آویزه های خاص البته در اندازه کوچک تر توضیحاتی بدین شرح خدمتتون داده میشود.

1-افرادی
که تمایل به شرکت در قرعه کشی را دارند نیاز میباشد نام و نام مادر گرامی
بهمراه نام شهر محل سکونت و شماره همراه خود
در آستانه فرا رسیدن سال ۱۳۹۹ و ایام نوروز، عرضه بیمه نامه عمر و حوادث انفرادی نوروزی در بیمه ایران آغاز شده و همه مردم می‌توانند با خرید بیمه نامه عمر و حوادث نوروزی بصورت آنلاین یا با مراجعه به شبکه فروش بیمه ایران، نوروز خود را بیمه کنند.
 به گزارش روابط عمومی بیمه ایران، متقاضیان از دهم اسفند ۹۸ بدون مراجعه حضوری و از طریق سامانه بیمه ایران من با تنها پرداخت ۵ هزار تومان از تاریخ ۹۸/۱۲/۱۷ تا ۹۹/۱/۲۰ تحت پوشش بیمه فوت (به هر علت) به مبلغ ۸۰/۰
اگر چه یادمان می رود که عشق تنها دلیل زندگی استاما خدا را شکر که نوروز هر سال این فکر را به یادمان می آوردپس نوروزتان مبارک که سالتان را سرشار از عشق کند

باز عالم و آدم و پوسیده گان خزان و زمستان خندان و شتابان به استقبال بهار می‌روند تا اندوه زمستان را به فراموشی سپارند و کابوس غم را در زیر خاک مدفون سازند و آنگه سر مست و با وجد و نشاط و با رقص و پایکوبی با ترنم این سرود طرب انگیز نو روز و جشن شکوفه‌ها را برگذار می‌نمایند
دوست داشته باشید و زندگی کنید ،
زمان همیشه از آن شما نیست...
اگر چه یادمان میرود که عشق تنها دلیل زندگی ست
اما خداروشکر که نوروز هرسال این فکر را به یادمان می اورد
پس نوروزتان مبارک، که سالتان را سرشار از عشق و دوستی و شادی کند
روزگارتون همیشه سرسبز عیدتون مبارک
سال 1399 را به همه ی شما شاد باش می گویم وامیدوارم سالی پر از موفقیت وخوب از نظر اقتصادی در پیش رو باشد.
و سلامت و سرحال بدون هیچ کرونایی سال جدید را ادامه دهیم
یادمان باشد:
#در_خانه_بمانیم
جالبه دنیا داره خیلی غیرقابل پیش بینی میشه.

مهم ترین قسمتش پشم از آب دراومدن پیش بینی همکلاسیا، هم آزمایشگاهیای نژادپرست، و هم خونه ایا، و همه ایرانیای کاناداست که میگفتن ترودو بد کار کرده و میندازنش بیرون و نمیدونم محافظه کارها کشورو به دست میگیرن.
داگ فورد که نماینده حزب راست محافظه کاره، اینقدررررررررر گند زد با بی سوادیا و تعطیل بودنش به انتاریو،
که ملت همه دارن بدو بدو به ترودو رای میدن که بمونه.
یعنی این نشون میده تحلیل مردم کانادا

سلااااااام سلااااااااااااام دوست جونیای خودم سال نو همگی مباااااارک صدسال به این سالها هرروزتان نوروز نوروزتان پیروز
من برگشتم دوباره با ی کیک عصرونه دلبرررررر و خوشمزززه 
ایشون یک عدد کیک شکلاتی بی بی بااااا روکش شکلاتی(دیگه چه شود کیک شکلاتی روکش شکلاتی) بسییییی خوشمزه و خوش طعم هستن که تو زمان قرنطینه درست شدن و با اندک امکانات تو این دوره دیزاین شدن جااااااای همگی خالی من به نیابت از همتون کل کیک رو میل کردم و نذاشتم هیشکی بخوره کی
چند توصیه نوروزی برای دیابتی ها
کلینیک تخصصی دیابت التیام برای خانواده بزرگ بیماران دیابتی در سرتاسر جهان آرزوی تندرستی و شادکامی دارد .  
نوروزتان پیروز ! 
هر روزتان نوروز !
لازم است بیماران دیابتی و افرادی که مبتلا به فشارخون هستند در ایام عید نکاتی را رعایت کنند تا دچار مشکلی نشوند.رعایت نکردن توصیه های پزشکی در این ایام می تواند منجر به عود کردن بیماری شود. چون تهدید کرونا جدی است در تعطیلات نوروز از هر گونه از خارج شدن از منزل و دید و ب
نوروزتان خجسته باد ایرانیان!
رعایت حدود
از میان محوطه ای نسبتا
بزرگ پوشیده از درختان کهنسال جنوبی کهور در حال عبورم که چشمم می خورد به ردیفها
یی عقرب زرد و سیاه که اختصاصی این مناطق 
هستند می ایستم و به
حرکات این جانوران نگاه می کنم و بعد یاد نیش عقرب می افتم که نه از روی کین است
سعی می کنم در مسیر پایی بر این جانوران زیبا نگذارم. .باید اجازه داد هر حیوانی
زندگی خود را داشته باشد این دنیا برای هیچکس تنگ و تاریک نیست اگر که حدود یکدیگر
را رعایت م
دو قدم مانده به خندیدن برگیک نفس مانده به ذوق گل سرخچشم در چشم بهاری دیگرتحفه ای یافت نکردم که کنم هدیه تانیک سبد عاطفه دارمهمه ارزانی تان...عید نوروز بر شما مبارک 
سلام دوستان بلاگ بیانیاز اونجایی که صندوق بیان مشکل پیدا کرده (حتی موردی مشاهده شده که آپلود انجام نمیشده) ، آموزش درج تصویر و ویدیو و موزیک رو با زبان عامیانه براتون میذارم.خدایی خیلی آسونه ، ولی باز مشکلی داشتید یا نکته ای رو متوجه نشدید ، میتونید زیر همین پست سوالاتتون رو بپرس
با سلام خدمت کلیه بزرگواران   

با خواندن دعای تحویل سال نو سال جدید را شروع می کنیم

و در این لحظات خوب و باستانی برای کسانی که از بین ما رفته اند طلب آمرزش و برای کسانی که هنوز در بین ما هستند سعادت و سلامتی و موفقیت طلب کرده و برای کلیه مریضها شفا و سلامتی بطلبیم

امیدوارم سالی که شروع می کنیم سالی توام با شادکامی و موفقیت و سربلندی و عزت برای کشور عزیزمان و همکاران بزرگوار و خانواده های محترمشان باشد دوستان بزرگوار مواظب خودتان و
با سلام خدمت کلیه بزرگواران   

امسال با بقیه سالها خیلی خیلی فرق دارد در حالی سال جدید را شروع می کنیم که کل کشور درگیر ویروس کرونا می باشد و نگرانی جدی این است که بخشی از مردم در روزهای عید قرنطینه خانگی را رعایت نکنند و به دید و بازدید بروند و ناگهان با انفجار اتمی کرونا مواجه شویم؛ آنگاه دیگر حتی امکانات پزشکی کشور نیز جوابگو نخواهد شد و آخرین نوروز قرن  به یک فاجعه انسانی تبدیل می شود چه بهتر است که امسال بجای عید دیداری عید شنیدار
لیست هتل های مشهد برای پیش رزرو نوروز 99

چکیده مطلب:
حتماً تا امروز تصمیمی برای سفر در تعطیلات نوروزتان گرفته‌اید.ولی آیا تصمیمی در ارتباط با رزرو هتل هم گرفته‌اید؟مسافر سلام امروز لیست هتل های مشهد برای پیش رزرو نوروز 99 را برای افرادی که قصد دارند تعطیلات نوروز را به مشهد مقدس سفر کنند، ارائه داده است.امیدوارام با مطالعه این لیست بتوانید هتلی مطابق با خواسته‌ها و نیازهایتان رزرو نمایید.
گردشگری تخصص ما و مشاوره سفر رسالت ماست.
آنچه در ای

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها